Топ

Ніж "Похідний" ручної роботи виготовлений із європейської нержавіючої сталі MA4 APERAM. Заточення ножа двостороннє, покриття полімерне, рукоять виконана з поліуретанового еластомеру. Ніж укомплектований двома гардами, одна цивільна, інша військова. Піхви пластикові, напівжорсткі. Завдяки високим характеристикам такий ніж стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
Виготовлений із сталі MA4 APERAM, твердість ріжучого леза 56-57 HRC.
Загальна довжина ножа – 255 мм,
- довжина рукояті - 125 мм,
- довжина клинка - 130 мм,
- товщина клинка - 4 мм.
Тип ножа – з фіксованим клинком.
Рукоятка - поліуретановий еластомер.
Покриття клинка - полімерне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 270 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Вид | Туристичні |
| Тип | Нескладані |
| Матеріал клинка | MA4 APERAM |
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Твердість клинка | 56-57 HRC |
| Піхви/чохол | Піхви |
| Вага з піхвами | 340 г |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴










