Ніж "Полуторний" ручної роботи виготовлений із європейської нержавіючої сталі MA4 APERAM. Заточення ножа двостороннє, покриття полімерне, рукоять виконана з поліуретанового еластомеру. Ніж укомплектований двома гардами, одна цивільна, інша військова. Піхви пластикові, напівжорсткі. Завдяки високим характеристикам такий ніж стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
Виготовлений із сталі MA4 APERAM, твердість ріжучого леза 56-57 HRC.
Загальна довжина ножа – 270 мм,
- довжина рукояті - 120 мм,
- довжина клинка - 150 мм,
- товщина клинка - 4 мм.
Тип ножа – з фіксованим клинком.
Рукоятка - поліуретановий еластомер.
Покриття клинка - полімерне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Еластрон |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 210 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 270 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴
- Спосіб упаковки: довжина - 36 см; ширина - 10 см; висота - 5 см; вага - 0,5 кг. Кількість вантажних місць – 1











