Повністю функціональний мисливський ніж. Завдяки високим характеристикам, стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
- тип ножа - з фіксованим клинком
- клинок - нержавіюча сталь марки 95Х18
- товщина клинка - 2,4 мм
- довжина клинка - 150 мм
- довжина рукояті - 125 мм
- рукоятка виконана з дерева кленовий кап-граб
- дерево оброблене і покрите лаком
- на рукояті художнє лиття з латуні
- піхви - натуральна шкіра, йдуть у комплекті з ножем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Поверхня | Глянцева |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴





