Топ

Шампури з бронзовою ручкою "Тотемні" 6 штук у чохлі (sk16)
4 400 ₴
- В наявності
- Код: SK16
+380 (96) 308-19-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивний набір шампурів ручної роботи + сагайдак із натуральної шкіри
Набір з 6 високоякісних шампурів, створених для справжніх цінителів смаженого м’яса та зручності у кожній деталі.
Характеристики шампурів:
- Матеріал леза – тверда харчова нержавіюча сталь AISI 304: не іржавіє, витримує високу температуру, безпечна для їжі
- Довжина – загальна 700 мм, робоча частина 460 мм, вінт 100 мм, рукоять 140 мм
- Товщина леза – 12×3 мм Г-образні (углові) – гарантує міцність, не деформується під час готування
- Рукоятка – художнє лиття з бронзи: не нагрівається при використанні, зручно лежить у руці, виглядає солідно
👜 Сагайдак – виготовлений із натуральної шкіри, міцний та зручний для транспортування і зберігання шампурів.
🎁 Ідеальний подарунок для чоловіка, батька, друга або як частина власного гриль-набору. Ручна робота. Українське виробництво.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 700 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | бронза |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Шампури — 6 шт. Шкіряний чохол. |
| Гарантія | 1 міс |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 73 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴





