Топ
-12%

Мисливський ніж "Перемога за нами"
1 600 ₴
1 400 ₴
- В наявності
- Код: N22
+380 (96) 308-19-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мисливський ніж ручної роботи виготовлений із високоякісної сталі 50х14 MF. Заточення ножа двостороннє, рукоять виготовлена з дерева. Завдяки високим характеристикам і декору, такий ніж стане чудовим подарунком для прихильників полювання, риболовлі та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
Виготовлений зі сталі 50х14 MF, твердість ріжучого леза 57 HRC.
Загальна довжина ножа — 280 мм,
- довжина рукояті — 105 мм,
- довжина леза — 175 мм,
- товщина леза — 2,5 мм.
Тип ножа — з фіксованим клинком.
Рукоять — натуральна дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 185 г |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 50x14 MF |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 240 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 175 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










