Сокирка туристична Бартка ручної роботи виготовлена з європейської нержавіючої сталі MA4 APERAM. Заточення двостороннє, полімерне покриття, рукоять виконана з поліуретанового еластомеру. Чохол пластиковий, напівжорсткий. Завдяки високим характеристикам, така сокирка стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис:
- виготовлений із сталі MA4 APERAM, твердість ріжучого леза 56-57 HRC.
- загальна довжина - 260 мм
- довжина рукояті - 130 мм
- довжина клинка - 95 мм
- товщина клинка – 4 мм
- рукоять - поліуретановий еластомер
- покриття - полімерне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сокири | Туристичний |
| Довжина леза | 95 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴










