Топ

Ніж тактичний "Піхотинець" чорний (kn40)
3 000 ₴
- В наявності
- Код: KN40
+380 (96) 308-19-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж "Піхотинець" ручної роботи виготовлений із європейської нержавіючої сталі MA4 APERAM. Заточення ножа двостороннє, покриття полімерне, рукоять виконана з поліуретанового еластомеру. Ніж укомплектований двома гардами, одна цивільна, інша військова. Піхви пластикові, напівжорсткі. Завдяки високим характеристикам такий ніж стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
Виготовлений із сталі MA4 APERAM, твердість ріжучого леза 56-57 HRC.
Загальна довжина ножа – 290 мм,
- довжина рукояті - 130 мм,
- довжина клинка - 160 мм,
- товщина клинка - 4 мм.
Тип ножа – з фіксованим клинком.
Рукоятка - поліуретановий еластомер.
Покриття клинка - полімерне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 210 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Гарантія | 1 міс |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 270 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴











