Топ

Шампури з бронзовою ручкою 6 штук у чохлі (sk16)
4 400 ₴
- В наявності
- Код: SK16
+380 (96) 308-19-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні шампури, придатні для приготування різних видів м'яса на відкритому вогні. Шампури виготовлені з харчової нержавіючої сталі завтовшки 3 мм, всі краї ретельно оброблені. Ручки - декоративне лиття з бронзи.
Опис шампурів:
- виготовлені з харчової нержавіючої сталі
- повна довжина шампура — 70 см
- робоча довжина — 45 см
- товщина — 3 мм
- ширина леза — 10 мм
- чохол - натуральна шкіра.
Ручки виготовлені з бронзи.
Всі краї шампурів добре оброблені, ручки надійно зафіксовані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Довжина | 700 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | бронза |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампури |
| Матеріал | Бронза, Нержавіюча сталь, Натуральна шкіра |
| Комплектація | Шампури — 6 шт. Шкіряний чохол. |
| Гарантія | 1 міс |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 73 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вага в упаковці | 2.5 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴










