Повністю функціональний мисливський ніж. Завдяки високим характеристикам, стане чудовим подарунком для любителів полювання, риболовлі, туризму та відпочинку на свіжому повітрі.
Опис ножа:
- тип ножа - з фіксованим клинком
- клинок - нержавіюча сталь марки 40Х13
- товщина клинка - 2,4 мм
- довжина клинка - 150 мм
- довжина рукояті - 170 мм
- рукоятка виконана із дубу
- дерево оброблене і покрите лаком
- на рукояті лиття з латуні
- піхви - натуральна шкіра (тиснення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PalArt |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 40Х13 |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 170 мм |
| Довжина ножа | 320 мм |
| Поверхня | Глянцева |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








